Yılbaşı Tehlikesi: Zaman Kısıtlamaları İçerisinde Oluşturulan Müşteri Deneyimi

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte kurumsal dünyada hediye gönderim planları yoğunlaşmaktadır. Yeni yılı kutlama, teşekkür etme, marka bilinirliğini sürdürme, müşteri ilişkilerini güçlendirme, ve artan taleplere cevap verme amacıyla yürütülen çalışmalar işletmelerin iş yükünü önemli ölçüde artırmaktadır.

Optimal Müşteri Deneyimi için Stratejik Yaklaşımlar

En çok talep gören hediyelerin belirlenmesi, yeterli stok oluşturulması, ilgili tedarikçilerle işbirliği yapılması, kargo şirketleriyle koordinasyon sağlanması, reklam çalışmalarının yürütülmesi ve teslimatların takip edilmesi kapsamlı bir planlamayı ve yönetimi gerektirir. Bu süreçteki herhangi bir aksama, müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyebilir. Böylece uçtan uca bir deneyim oluşturma hedefi tehlikeye girebilir.

360DRC Marketing olarak temel hedefimiz süreçleri optimal şekilde geliştirmek, sağlıklı bir koordinasyon ile sorunsuz operasyonlar yürütmek ve üst düzey müşteri deneyimi sağlamaktır. Bu amaçla ekiplerimiz yılın son çeyreğinde detaylı planlamalar yaparak iş akışlarını düzenler. En çok talep gören ürünlerin stoklarını zamanında artırarak etkili reklam kampanyaları yürütür. Müşterilerin portal üzerinden hızla ve sorunsuz sipariş verebilmesi için gerekli olan tüm koordinasyonu sağlamaktayız. Tedarikçiler, kargo firmaları ve kullanıcılar arasında köprü görevi görerek hizmet kalitesini garanti altına alırız.

360DRC Marketing, kesintisiz iletişimin başarıda büyük bir rol oynadığının farkındadır. Bu yüzden çağrı merkezini yazılımlar ile güçlendirerek müşterilerin sorularına ve taleplerine en kısa sürede ve en doğru şekilde yanıt verilir.

Hem sadakat programı hem de ödül yönetimi çerçevesinde titizlikle yürütülen hediye tedarik ve gönderim operasyonlarının ardından marka bağlılığı ve müşteri memnuniyeti ölçümlerinde gözlemlenen artış ekibimiz için büyük bir başarıdır.

Bütün paydaşlarımıza sağlıklı, huzurlu ve müşteri yaşam boyu değerinin yükseldiği, verimli bir yıl diliyoruz.

İlgili Yazı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Yasaklı ve izinli tüm pazarlarda deneyimliyiz. 
  • Detaylı ve şeffaf raporlar ile KPI’larınızı takip ederiz. 
  • Segment yönetiminde uzmanız. 
  • Entegre bağlılık programlarının yaratıcısıyız. 
  • Hem yerli hem de globaliz. 
  • Yüksek teknolojiyi insan odaklı kullanılırız.
  • Sizinle ödüllerimize yenilerini ekleyebiliriz.

Çözüm Yollarımız​

Kaynaklar

Bizi Takip Edin

Email: 360drc@360drcmarketing.com
Telefon:
+948 256 347 9680
İş Başvuruları İçin: hr@360drcmarketing.com

Adres:
Merkez Ofis: Brandium R5 Blok D: 91 Ataşehir – İstanbul 34758
ABD Ofis: 21390 market ST suite 200 San Francisco, CA, 94102

Bizden Haberdar Olun!