En büyük ödülümüz, sizi kazanmamız...

2022

Loyalty Awards

Marka bağlılığı ve müşteri deneyimi yaratma yolculuğunda mükemmelliği, yeniliği ve en iyi uygulamaları arayan The International Loyalty Awards’ın (Uluslararası Sadakat Ödülleri) 4 ayrı kategorisinde, finalist olmayı başardık.

En İyi Veri Analizi Süreç Yönetimi

En İyi B2B Sadakat Platformu

En İyi Uzun Vadeli Sadakat Platformu

En İyi Müşteri Deneyimi

2019

Forrester Research

Dünyanın seçkin araştırma şirketlerinden “Forrester Research”, global ölçekte hazırladığı B2B Customer Engagement Marketing Report’ta bizi alanımızda hizmet veren en iyi 20 şirket arasına aldı.

2019

PepsiCo Dükkan Senin

PepsiCo için kurguladığımız “Dükkân Senin” Programı, tüm dünyadan 300 projenin yarıştığı “PepsiCo Global CIO Awards”da En Başarılı İlk 10 Uygulamadan biri olarak seçildi ve Avrupa’dan ilk 10’a girebilen tek uygulama oldu.
2018

PepsiCo Dükkan Senin

PepsiCO “Dükkân Senin” Programı, PepsiCO yönetiminin Avrupa ve Sahra Altı Afrika Bölgesini (ESSA) kapsayan “One Billion Smiles Awards” değerlendirmesinde, 180 uygulamayla yarıştı ve “En Başarılı İlk 10 Uygulama” içine girdi.

2014

Salesforce.com

Dünyanın bir numaralı bulut tabanlı CRM platformu SALESFORCE.COM, bizi kendi satış kanalına davet etti ve sadece küresel ölçekte çok seçkin firmalara teklif ettiği distribütörlük anlaşmasını sundu. Böylece bugün sizlere, kendini sürekli yenileyen
Saleforce altyapısını kullanarak tasarladığımız uygulamaları da sunabilmenin ayrıcalığını yaşıyoruz.

2014

Abbott

Abbott için hazırladığımız Hayat Çok Değerli Programı, THE LOYALTY AWARDS’ın “En İyi İletişim Yapan Sadakat Programı” kategorisinde birincilik ödülü kazandı.
2014

EFESliyiz.biz

MC KINSEY CO’nun Anadolu Efes raporunda EFESliyiz.biz programı, En Etkili Özellikleri ile sektördeki En İyi Sadakat Programı olarak değerlendirildi.

2014

BAT Türkiye

BAT Türkiye için tasarladığımız Sadakat Programı “BAT Kazananlar Dünyası”, BAT ülkeleri içindeki En Başarılı Sadakat Programı seçildi.

2014

ITU Teknokent

ITU Teknokent, Sanayi Bakanlığı ve KOSGEB tarafından açılan Global Pazarlar Destek Programı’nı (ITUGATE-INNOGATE), yüksek teknoloji üreten 100 şirket arasında ilk 8’e girerek tamamladık ve ABD Hızlandırma Programı’na katılmaya hak kazandık.

  • Yasaklı ve izinli tüm pazarlarda deneyimliyiz. 
  • Detaylı ve şeffaf raporlar ile KPI’larınızı takip ederiz. 
  • Segment yönetiminde uzmanız. 
  • Entegre bağlılık programlarının yaratıcısıyız. 
  • Hem yerli hem de globaliz. 
  • Yüksek teknolojiyi insan odaklı kullanılırız.
  • Sizinle ödüllerimize yenilerini ekleyebiliriz.

Bizi Takip Edin

Email: 360drc@360drcmarketing.com
Telefon:
+948 256 347 9680
İş Başvuruları İçin: hr@360drcmarketing.com

Adres:
Merkez Ofis: Brandium R5 Blok D: 91 Ataşehir – İstanbul 34758
ABD Ofis: 21390 market ST suite 200 San Francisco, CA, 94102

Bizden Haberdar Olun!